![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEj6tnk5mEM3P9d5u34nRqF7AWE9YebS_CzwmcDP9ZvSKaTd5787SbCF99Vl_aw7vBUCjb-omskVVhgqGYviaPHC0S1S3dh1PnyteDioKuxxcB2_3Vl19WAVzhzJHjaNRUVgjMe-HCTsZva4/s400/%25CE%25B9%25CF%2589%25CE%25BD%25CE%25B9%25CE%25BA%25CF%258C%25CF%2582+%25281%2529.jpg)
Με την ομάδα να έχει ανακοινώσει την συμμετοχή της στην Β Εθνική Ανδρών την επόμενη σεζόν, αλλά και στην Α2 Γυναικών, προχώρησε στην ανανέωση της συνεργασίας της με τον προπονητή Δημήτρη Κρητικό. Η πετυχημένη παρουσία του στον κυανόλευκο πάγκο αλλά και η μεγάλη διάθεση κι από τις δύο πλευρές οδήγησε στην ανανέωση για την επόμενη αγωνιστική περίοδο, την 6η συνεχόμενη ανάμεσα στις δύο πλευρές.
Η ανακοίνωση του Ιωνικού:
«Ο Α.Ο Ιωνικός Νίκαιας ανακοινώνει την ανανέωση συνεργασίας με τον προπονητή Δημήτρη Κρητικό . Είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι από τον κ. Δημήτρη Κρητικό θεωρώντας τον πιστό στρατιώτη του συλλόγου γι’ αυτό τον επιβραβεύουμε με την ανανέωση συνεργασίας για 6η συνεχόμενη αγωνιστική σεζόν»
Post A Comment: