![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjtJXv3L1gCvWC9ESUkPIMudYlBi_9nPH02Jdf6W_LzMRhBZ2WX4HE6nhDds8qUzHoX6xC3DK6sD1PIJtKwH9olQHcss0M6k4D9Ge903gnf22ibFccIabmZyBbsQh1Fos9E0gNfOYSf_YEd/s640/43567191_10212498934284052_3192366268183216128_o.jpg)
Πριν λίγες μέρες πραγματοποίησε τον ετήσιο αγιασμό του το τμήμα πόλο στο Κολυμβητήριο του Πλάτωνα. Παρόντες εκτός από τους νεαρούς αθλητές των ακαδημιών και τις οικογένειές τους, ήταν τόσο ο Πρόεδρος του Ερασιτέχνη όσο και η Επιτροπή του τμήματος.
Χαρακτηριστικό της εκδήλωσης ήταν η έντονη παρουσία νέων, ηλικιακά, παικτών που καταδεικνύουν και την νέα αγωνιστική φιλοσοφία της ομάδας ενόψει του φετινού πρωταθλήματος.
Post A Comment: