![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhEGB20sCkeou7w7eUGq6evviIji24Td4VLSHkjkQu5weaStnswXT1SQJ9xfE2FP0f__Q4x4dRTJGyxq4zgvU6NHwdlF5z1gEKzY83P5_Pn9_nc1ogTrgyvbwCw32bG3DLn4ccVGnEftw3E/s640/7.jpg)
Χωρίς τον Γιώργο Θέο θα παραταχθεί ο Ιωνικός στην Κυριακάτικη αναμέτρηση απέναντι στον Ατσαλένιο στο γήπεδο της Νεάπολης. Ο έμπειρος μεσοεπιθετικός ταλαιπωρείται από διάταση συνδέσμων στο γόνατο και αναμένεται να επανέλθει σε κανονικό ρυθμό προπονήσεων μέσα στην επόμενη εβδομάδα.
Παράλληλα ακόμα μία μεταγραφή ανακοίνωσε ο Ιωνικός. Συγκεκριμένα, με τα κυανόλευκα θα αγωνίζεται ο Κώστας Τσιριγώτης όπου μέχρι πρόσφατα ανήκε στην Κ20 του Ατρομήτου. Ο 19χρονος παίκτης αγωνίζεται ως αμυντικός.
Τέλος, η Διοίκηση της ομάδας έκανε γνωστό πως στο παιχνίδι με τον Ατσαλένιο, θα υπάρχει γενική είσοδος 5 ευρώ για όλους τους φιλάθλους!
Post A Comment: