![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhfT9aq-SIqxfrZa8TRqDNcHgXpMQG_2eIZBZg9afBr2bEy3MMB3zdFkmS6Cz-efeT4PQFv26KRKDHqtS1gH2Uju_qIYsCZcdbkD_GgovcMawoe1JRD_zklNBDiipEgIZ4as_8EkCBbIJFu/s640/48391869_2389749364399679_4903448356639997952_o.jpg)
Ισόπαλοι αναδείχθηκαν Ιωνικός και Εθνικός στο "Ελ Πάσο" - για τον θεσμό του Κυπέλλου Πειραιά- με τους Νικαιώτες να αποκτούν πλεονέκτημα ενόψει του επαναληπτικού στο γήπεδο της Νεάπολης.
Το σκορ άνοιξε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι για τον Ιωνικό, ο Ατματζίδης στο 17ο λεπτό για να ισοφαρίσει με τον ίδιο τρόπο ο Μάναλης ένα λεπτό αργότερα.
Εθνικός (Καραδήμος): Χαλκίδης, Κατίδης (81′ λ.τ Παπαγεωργίου), Μηλιώτης, Κορνέζος, Πεχλιβανίδης, Collins (69′ Σκεντεράι), Πολίτης, Κωνσταντίνου, Μάναλης, Romano (75′ Butter), Λεωνιδόπουλος (62′ Παυλάκης).
Ιωνικός (Αρναούτης): Μακρυωνίτης, Ατματσίδης, Δημακάκος, Πατσατζόγλου, Πλάκας, Πογοσιάν, Γκοτσούλιας, Καρυτινός, Θέος (69′ Καλλέργης), Σάμιος (62′ Nτάλλας), Κουιρουκίδης.
Post A Comment: